Prodej levné boty,Levné módní boty online
 
Home >  Shipping & Returns

Shipping & Returns

Vaše objednávka musí být 4-6 dny platby a zásob nezbytné pro zajištění dodávky. Plná Přepravní informace Checkout. Všechny předplacené objednávky dodávány dopravu mhorner.co.uk zdarma doveonline.in nabídnout bezplatnou službu. Přesto o nákladech na dodávky nemá vliv na dodání zákazníkovi. Kromě toho, pokud se bude vztahovat odeslány do mezinárodních destinací pro mezinárodní přepravu.

Vrácení a náhrady výměna
Těžištěm naší mycookthis.com na nejvyšší úrovni našich zákazníků. Dáváme dva dny na jednotný kurzové politiky, pokud nejste spokojeni se svým nákupem nebo rozsah problému není zcela spokojen, většinu věcí, které můžete koupit přímo mycookthis.com výměnu. A máme produkt, je třeba přidělit podíl potravin během dvou dnů by měl používat prostor pro uvážení, e-mailem nebo telefonicky.

Na základě objednávky chybné velikosti případě, pokud se vám nelíbí produkt, budeme mít očekávané velikosti, nebo vymění vadný produkt, který se používá k poskytnout na akciovém trhu. V tomto případě bude zákazník doručit zboží na adresu, kde je výměna dat prostřednictvím e-mailu návrhů k nám. mycookthis.com neodpovídá za vlaku.

Nicméně, my udržet mycookthis.com nejvyšších standardů kvality, pokud je výrobní vada nebo nesrovnalosti položek objednat, vrátíme na váš bankovní účet. Kromě toho, dva dny a jeden e-fráze potřebují. Je-li zpráva doručena nastavit dva dny.

Všimněte si, že je také nutné zajistit, aby bylo zajištěno, že zboží bude vráceno v každém případě originálním obalu (čárové kódy, etikety, atd.). Žádné změny nebo Return.

Chceme zajistit, aby naši zákazníci při koupi mycookthis.com, Vaše spokojenost je naší nejvyšší podnikatelské riziko. Doufáme, že si pokaždé, když jsme se koupit ty nejlepší produkty a služby, které nabízíte.

Back
Copyright @2019 www.mycookthis.com. Objednat nyní ušetřit 50%

Prodej levné boty,Levné módní boty online,Prodejní boty sleva,obchod s obuví